Pronájem čistící techniky

HD 7/18 C Plus

HD 7/18 C Plus velká vapka

Tento přístroj představuje samozřejmně profesionální přístup k čištění. Jedná se o vysokotlaký čistič pro živnostenské použití. Tomu je uzpůsobené robustní tělo, velká kolečka pro snadnou manipulaci včetně pohybu po schodech. U tohoto přístroje lze plynule regulovat tlak i průtok. Součásti, včetně čerpadla jsou navrženy tak, aby nedocházelo k opotřebení a poškození behěm práce.Plynule regulovatelný tlak dosahuje v maximu úctyhodných 175 barů při průtoku 700 l/hod. Do stroje je možno přivádět vodu o maximální teplotě až 60 °C. Stroj je schopen regulovatelně přisávat chemii z integrovaného tanku, umístěného v zadní části stroje.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
540 810 6000

 

příslušenství
prodl. kabel 380 V 60
rotační tryska 120
hadice s rychlospojkou 60

 


- Malá vapka HD 5/14 C

HD 5/14 C - Malá vapka

"malá" vapka je jeden ze dvou vysokotlakých čističů, které Vám můžeme v naší půjčovně nabídnout. Tato vapka je určená především pro domácí použití. Laicky by se ale dalo řící, že je její využití všeobecné, jen by jsme rádi poukázali na to, že jsou úkony, na které je přeci jen praktičtější a časově i fyzicky efektivnější půjčit si tu větší vapku. Jedná se pak především o čištění fasád budov. Rozhodně to ale neznamená, že bych snižovala kvalitu této vapky. Je vybavená regulovaným tlakem vody, automatickým vypínámím při nestiknuté pistoli. Jelikož je kladen veliký nárok i na ergonomii používání, můžou vás mile překvapit i vychytávky, umožňující snadnější používání vapky. Hadice je totiž do pistole upevněna patentovaným systémem AVS, který zabraňuje jejímu kroucení a vytváření smyček (kdo by se na tom chtěl taky oběsit:) ), ergonomické držadlo umožňující pohodlnou manipulaci. Chemické čističe jsou pak nasávány hadičkou s regulací v zadní části vapky.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
360 540 4000

 

příslušenství
hadice s rychlospojkou 60

 

 


- Rotační kartáč BD 17/5 C

BD 17/5 C - Rotační kartáč

Jednokotoučový mycí stroj, umožňující čištění i těžkodostupných ploch a schodů. Díky jedinečné konstrukci a snadnému systému výměny padů (speciální plsti na různé znečištění a povrchy) je možno čistit nejenom žulu, ale i parkety. Pady mají různou hrubost, povahou materiálu by se daly přirovnat k houbičce s hruhou stranou, což zaručuje vysokou účinnost mytí.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
570 852 6000

 

 

 

 


- Parní čistič DE 4002

DE 4002 - parní čistič

Mezi velmi moderní způsoby čištění patří čistá vodní pára. Na trhu je velmi pestrá řada parních čističů, které jsou na tomto systému založeny, ale kdo si již koupil, sám poznal, že jsou jisté rozdíly. Velmi často se v různých úžasných reklamách zapomíná na bezpečnost, bezproblémové dolévání vody a současně účinnost čištění je mnohdy pochybná. Nechci hanit všechny ostatní, kromě našeho parního čističe, rozhodně ne, ale kvalita a funkčnost není levná a proto jsem se setkala s mnoha zklamanými zákazníky, kteří pak na tento typ přístroje zanevřeli. Díky těmto zkušenostem jsme kladli důraz především na funkčnost a bezpečnost parního čističe, čehož jsme s úspěchem dosáhli. Skříň přístroje je chráněna před ostřikovou vodou. Na rukojeť je přivedeno napětí jen 12 V. Na nedostatek vody je uživatel upozorněný optickým a akustickým výstražným signálem. Parní hadice dlouhá 2,7 m umožňuje práci nad hlavou, bez zvedání přístroje. Jednou z podstatných výhod parního čističe je možnost kontinuálního plnění vodou, aniž by jste museli čekat na ochlazení parního kotle. Z pouhých 4,6 litrů vody se vytvoří zhruba 6000 litrů páry, umožňující práci až 5 hodin.

Využití je velmi široké: v oblasti gastronomie, sanitární techniky, čištění tvrdých i elastických podlahových krytin. Díky absenci chemie během čištění je to jedna z nejvhodnějších metod pro domácnosti alergiků.

V budoucnosti máme v plánu, podle zájmu, dokoupit i speciální nástavce, jako je parní žehlička, či hubice na sundavání tapet :)

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
456 684 5500

 

 

 

 


- Čistič na koberce a čalounění PUZZI 100

PUZZI 100 - čistič na koberce a čalounění

Tento malý pomocník je velmi šikovný na čištění koberců, interiérů aut a sedaček. Je díky svému zpracování vhodný jak pro soukromé použití, tak pro profesionální.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
300 450 3000

 

příslušenství
hubice na čalounění 50

 

 

 

 


- Průmyslový vysavač NT 72/2 Eco Tc

NT 72/2 Eco Tc - Průmyslový vysavač

Je to větší a o něco šikovnější bráška žlutého vysavače. Nemohu říci, že toho zvládne prostě víc jenom proto, že má větší nerezové tělo. Výčet výhod je totiž podstatně delší, než se zdá. Kromě toho, že má 2 turbíny místo jedné, je možno jej použít i na nečistoty ve farmaceutickém a chemickém průmyslu. Díky kvalitnímu uzemnění nedochází k elektrickým výbojům při vysávání např. umělohmotného granulátu. Jako u předchozího modelu platí, že se turbíny při naplnění automaticky vypínají, a to díky integrovaným senzorům. Díky robustnímu tělu a velkým, dobře stavěným kolečkům je umožněno použití i v opravdu náročných podmínkách.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
510 768 6000

 

 

 

 

 


- Průmyslový vysavač NT 45/1 Eco Te

NT 45/1 Eco Te - Průmyslový vysavač

Tento menší jednoturbínový model průmyslového vysavače je určený pro průmyslové vysávání prachu a nečistot, které není dobré vysávat domácím drobečkem. Například cihelný prach, nepořádek po bourání a veškerých podobných razantních zásazích do nemovitostí je velmi praktické vysávat průmyslovým vysavačem. Možnost mokrého vysávání, integrovaná zásuvka pro další pracovní nářadí přímo na vysavači (bruska, hoblík atd.), větší objem, než obvyklé vysavače pro domácí použití - jen pár z výhod, které Vám může nabídnout. Pro stále výbornou efektivitu vysávání je ve vysavači integrován TACT Systém, který automaticky vyklepává filtr za provozu, čímž nedochází k jeho zaplnění nečistotami.

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
300 456 3500

 

 

 

 

 Řekli o nás klienti...
  • Pavel Novotný
  • Prometal Maschining s.r.o.

Jsem s firmou Jiva Klatovy velmi spokojen. Práce na projektu byla rychlá a výsledek bezchybný...


  • Michal Tučný
  • TVD - Technická výroba a.s.

Jen další takoví spolupracovníci. Těším se na další zakázky...


 
 
 
(c) 2009 Jiva Klatovy | Tvorba www stránek iNAK.CZ s.r.o.