DE 4002 - parní čistič

Mezi velmi moderní způsoby čištění patří čistá vodní pára. Na trhu je velmi pestrá řada parních čističů, které jsou na tomto systému založeny, ale kdo si již koupil, sám poznal, že jsou jisté rozdíly. Velmi často se v různých úžasných reklamách zapomíná na bezpečnost, bezproblémové dolévání vody a současně účinnost čištění je mnohdy pochybná. Nechci hanit všechny ostatní, kromě našeho parního čističe, rozhodně ne, ale kvalita a funkčnost není levná a proto jsem se setkala s mnoha zklamanými zákazníky, kteří pak na tento typ přístroje zanevřeli. Díky těmto zkušenostem jsme kladli důraz především na funkčnost a bezpečnost parního čističe, čehož jsme s úspěchem dosáhli. Skříň přístroje je chráněna před ostřikovou vodou. Na rukojeť je přivedeno napětí jen 12 V. Na nedostatek vody je uživatel upozorněný optickým a akustickým výstražným signálem. Parní hadice dlouhá 2,7 m umožňuje práci nad hlavou, bez zvedání přístroje. Jednou z podstatných výhod parního čističe je možnost kontinuálního plnění vodou, aniž by jste museli čekat na ochlazení parního kotle. Z pouhých 4,6 litrů vody se vytvoří zhruba 6000 litrů páry, umožňující práci až 5 hodin.

Využití je velmi široké: v oblasti gastronomie, sanitární techniky, čištění tvrdých i elastických podlahových krytin. Díky absenci chemie během čištění je to jedna z nejvhodnějších metod pro domácnosti alergiků.

V budoucnosti máme v plánu, podle zájmu, dokoupit i speciální nástavce, jako je parní žehlička, či hubice na sundavání tapet :)

 

ceny jsou včetně DPH
1 den víkend záloha
456 684 5500

 

 

 

 


Řekli o nás klienti...
  • Pavel Novotný
  • Prometal Maschining s.r.o.

Jsem s firmou Jiva Klatovy velmi spokojen. Práce na projektu byla rychlá a výsledek bezchybný...


  • Michal Tučný
  • TVD - Technická výroba a.s.

Jen další takoví spolupracovníci. Těším se na další zakázky...


 
 
 
(c) 2009 Jiva Klatovy | Tvorba www stránek iNAK.CZ s.r.o.